Nenumărat Ambii Umerii din umeri telekom sport minutul 91 avantaj conduce A creste

MINUTUL 91 | Pandi: "FCSB încearcă să gestioneze inceputul de sezon, având  ca exemplu anul trecut" - YouTube
MINUTUL 91 | Pandi: "FCSB încearcă să gestioneze inceputul de sezon, având ca exemplu anul trecut" - YouTube

Minutul 91 | Ironii pentru jucătorii de la FCSB: "Domnişoare de salon!  Săpunaru e o stâncă" - YouTube
Minutul 91 | Ironii pentru jucătorii de la FCSB: "Domnişoare de salon! Săpunaru e o stâncă" - YouTube

Telekom Sport îşi schimbă numele în Orange Sport – dvbnews.ro | Portal de  stiri media si informatie digitala
Telekom Sport îşi schimbă numele în Orange Sport – dvbnews.ro | Portal de stiri media si informatie digitala

Luni vă aștept la prima ediție Minutul 91 la Telekom Sport Romania ! De la  ora 22:30, imediat după Astra - Viitorul. În studio Cornel Dinu și Cristi  Balaj! | By Dan Udrea | Facebook
Luni vă aștept la prima ediție Minutul 91 la Telekom Sport Romania ! De la ora 22:30, imediat după Astra - Viitorul. În studio Cornel Dinu și Cristi Balaj! | By Dan Udrea | Facebook

EXCLUSIV | Cornel Dinu, necruţător! A distrus doi jucători de la Dinamo  după remiza cu Voluntari: "Nu înţeleg cum pot fi aduşi! Seamănă cu morsele  din Antarctica"
EXCLUSIV | Cornel Dinu, necruţător! A distrus doi jucători de la Dinamo după remiza cu Voluntari: "Nu înţeleg cum pot fi aduşi! Seamănă cu morsele din Antarctica"

Minutul 91 - Analiza unei etape cu 23 de goluri. Șase au fost marcate în  derby-ul FCSB - Dinamo - YouTube
Minutul 91 - Analiza unei etape cu 23 de goluri. Șase au fost marcate în derby-ul FCSB - Dinamo - YouTube

Minutul 91 | Pandi, dezlănțuit. ”Dacă Becali avea un prosop, îl arunca prin  TV la bara lui Thiam? - YouTube
Minutul 91 | Pandi, dezlănțuit. ”Dacă Becali avea un prosop, îl arunca prin TV la bara lui Thiam? - YouTube

EXCLUSIV Cornel Dinu, laude pentru cuplul Toni Petrea - Thomas Neubert. Cum  explică "Mister" startul bun al FCSB: "100% e mâna echipei tehnice!"
EXCLUSIV Cornel Dinu, laude pentru cuplul Toni Petrea - Thomas Neubert. Cum explică "Mister" startul bun al FCSB: "100% e mâna echipei tehnice!"

VIDEO | Cornel Dinu face praf un jucător de la Dinamo: "Pseudo-fotbalist,  din ăsta cu cărare pe mijloc, care îi afectează şi creierul" + critici la  adresa lui Florin Prunea şi Ionel
VIDEO | Cornel Dinu face praf un jucător de la Dinamo: "Pseudo-fotbalist, din ăsta cu cărare pe mijloc, care îi afectează şi creierul" + critici la adresa lui Florin Prunea şi Ionel

Revine emisiunea "Minutul 91". Lista invitaţilor Dolce Sport de luni

JURNAL TELEKOM SPORT CU GEANINA IACOB - YouTube

Moment FABULOS la ”Minutul 91”. VIDEO EXCLUSIV Panduru i-a făcut cadou lui  Cornel Dinu o cămilă: ”Am adus-o până la urmă”
Moment FABULOS la ”Minutul 91”. VIDEO EXCLUSIV Panduru i-a făcut cadou lui Cornel Dinu o cămilă: ”Am adus-o până la urmă”

MINUTUL 91 | "CFR 75%, FCSB 25%". Sezonul regulat s-a terminat, Cornel Dinu  oferă șanse la titlu - YouTube
MINUTUL 91 | "CFR 75%, FCSB 25%". Sezonul regulat s-a terminat, Cornel Dinu oferă șanse la titlu - YouTube

Basarab Panduru și Cornel Dinu, spectacol total la Telekom Sport | Minutul  91 - YouTube
Basarab Panduru și Cornel Dinu, spectacol total la Telekom Sport | Minutul 91 - YouTube

MINUTUL 91 ✓ BASARAB PANDURU ❌ CONSTANTIN ZOTTA: "STAI AȘA SĂ TE CERȚI..."  - YouTube
MINUTUL 91 ✓ BASARAB PANDURU ❌ CONSTANTIN ZOTTA: "STAI AȘA SĂ TE CERȚI..." - YouTube

tags:telekom sport

MINUTUL 91 | Pandi: "La cum arăta FCSB, mă așteptam la alt meci. Craiova a  fost incredibil de slabă" - YouTube
MINUTUL 91 | Pandi: "La cum arăta FCSB, mă așteptam la alt meci. Craiova a fost incredibil de slabă" - YouTube

MINUTUL 91 | Panduru: "CFR mi se pare favorita la titlu. FCSB ar fi pe  locul doi" - einformatii.ro
MINUTUL 91 | Panduru: "CFR mi se pare favorita la titlu. FCSB ar fi pe locul doi" - einformatii.ro

Surpriză! Concluzia lui Cornel Dinu după prima etapă de la reluarea Ligii  1. Jucătorii pe care-i critica în trecut l-au impresionat: "E neaşteptat"  EXCLUSIV
Surpriză! Concluzia lui Cornel Dinu după prima etapă de la reluarea Ligii 1. Jucătorii pe care-i critica în trecut l-au impresionat: "E neaşteptat" EXCLUSIV

Minutul 91 | Cornel Dinu și Cristi Balaj, analiza etapei în care CFR,  Craiova și FCSB au câștigat - YouTube
Minutul 91 | Cornel Dinu și Cristi Balaj, analiza etapei în care CFR, Craiova și FCSB au câștigat - YouTube

EXCLUSIV | Panduru şi Balaj au analizat lupta la titlu în direct la Minutul  91. Concluzia lui Pandi şi cum arată topul alcătuit de fostul arbitru: "Eu  aşa zic!"
EXCLUSIV | Panduru şi Balaj au analizat lupta la titlu în direct la Minutul 91. Concluzia lui Pandi şi cum arată topul alcătuit de fostul arbitru: "Eu aşa zic!"

TELEKOMSPORT LIVE | Emisiunea "Minutul 91" analizează etapa a 10-a din Liga  1. Toate informațiile din sport sunt pe www.telekomsport.ro | By Orange  Sport | Facebook
TELEKOMSPORT LIVE | Emisiunea "Minutul 91" analizează etapa a 10-a din Liga 1. Toate informațiile din sport sunt pe www.telekomsport.ro | By Orange Sport | Facebook